פיזיותרפיה פרטית עד הבית

פיזיותרפיסט פרטי

ב-קליק

הזמן את הפיזיותרפיסט שלך. פיזיותרפיסט בקליק מציע מגוון פיזיותרפיסטים מקצועיים ומוסמכים הנמצאים ממש ליד הבית שלך. 

transparent.png
נגן וידאו

פיזיותרפיסט במודיעין

פיזיותרפיה – זמני או שגרת חיים

ככל ששכבת הגיל עולה כך אחוז ה”מבקרים” במכוני הפיזיותרפיה השונים עולה. לצערנו השרירים של הגוף נחלשים ככל שעולים בגיל. חלק מהמטופלים השונים במכוני הפיזיותרפיה עוברים טיפול בעקבות תאונת דרכים, אופניים או תאונה כתוצאה מפעילות ספורטיבית ופעילות אתגרית. במדינת ישראל ענף הפיזיותרפיה הוא בין המובילים ברחבי העולם. בעקבות הגיוס לצבא הגנה לישראל בגילאי 18, חיילים רבים, וביניהם מככבים בעיקר חיילי חייל הרגלים שעוברים מסעות שונים ומרימים משאות כבדים ללא ידע קודם והדרכה כיצד הם צריכים להרים, מעמיסים על השרירים עומסים שונים ופוגעים בשריריהם. שברי מאמץ, בלטים בגב, בעיות בברכיים ופריצות דיסק הן תוצאה שכיחה לצערנו של המשתחררים (במיוחד בחייל רגלים).

נשאלת השאלה המדאיגה את כל הצעירים המופנים למרפאות הפיזיותרפיות ומתקשים להמתין להתכהות הכאב ואינם מבחינים בשיפור מצבם, שלרוב נגרם כתוצאה מהפחד שיישארו עם הכאב לאורך כל החיים, האם הפיזיותרפיה היא עניין זמני או שגרת חיים? התשובה היא כמובן לא חד משמעית ותלויה במספר גורמים. ראשית, נסביר כי פיזיותרפיה עשויה לעזור לכל אדם, בין אם חש בכאב ובין אם לא. הפיזיותרפיה שמטרתה חיזוק השרירים (המסוימים עפ”י התמקדות באזור הכואב) והורדת הלחץ מהעצמות של הגוף והאיברים הכואבים (תהליך החיזוק של השריר מאפשר לו להוריד לחץ ועומס על העצמות).

פיזיותרפיסט במודיעין – היכן מחפשים?

מודיעין, הינה עיר מפותחת ומובילה באיזור המרכז בארץ. מלבד קופות החולים וסניפיהם בעיר הסמוכה ירושלים, ניתן לקבל שירות במגוון סניפים של קופות החולים השונות בעיר מודיעין, פזיותרפיסטים במודיעין פרוסים לאורך העיר. ישנם פזיותרפיסטים העובדים עם קופות החולים וישנם פזיותרפיסטים הפועלים באופן עצמאי. קופות החולים מכירות בצורך בפזיותרפיסט העולה וגובר (לצערנו) וישנם סניפים רבים שבאפשרות לקוחות קופות החולים לקבל את השירות ולהינות מהמקצועיות והניסיון של הפזיותרפסים בעיר.

תרגול ביתי של פזיותרפיה

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך ההחלמה באמצעות תרגילי פיזיותרפיה שונים הוא קודם כל התמדה. מלבד ההתמדה בהגעה על פי מספר הפעמים הנקבע ע”י הרופא או הפיזיותרפיסט אל מכון הפיזיותרפיה על מנת לקבל את הטיפול, ישנה עבודה ביתית שיש על ה”מחלים” לתרגל בביתו לאחר טיפולי הפיזיותרפיה אצל המטפל. ללא מילוי “שיעורי הבית” של המטפל, תהליך ההחלמה של הפיזיותרפיסט יתעכב ויפגע. אנו ממליצים לכל המטופלים השונים במרפאות השונות להשקיע כחצי שעה ביום לתרגילי הפיזיותרפיה על מנת לעבור את תהליך ההחלמה בדרך הבטוחה והקצרה ביותר. הכנסת תרגילי הפיזיותרפיה לחלק מן השגה של היום, עשויה להביא לשיפור בתוצאות בתהליך ההחלמה של המטופל. חיזוק השרירים, יוריד את העומס הרב שנוצר על מסת העצמות בגוף (ובאזורים בהם המטופל חש בכאבים) ויביא להכהיית הכאב והחלמת המטופל.

אתר פיזיותרפיה, נבנה על מנת לספק מענה לנפגעים השונים ולחשים בכאבים שונים שטיפולי הפיזיותרפיה עשויים לעזור להם. הכנו עבורכם רשימה של פיזיותרפיסטים. בנוסף, תוכלו ליהנות ממאמרים והמלצות שונות בכל הקשור לפיזיותרפיה. אנו מאחלים לכם החלמה מהירה.

כתיבת תגובה