פיזיותרפיה פרטית עד הבית

פיזיותרפיסט פרטי

ב-קליק

הזמן את הפיזיותרפיסט שלך. פיזיותרפיסט בקליק מציע מגוון פיזיותרפיסטים מקצועיים ומוסמכים הנמצאים ממש ליד הבית שלך. 

transparent.png
נגן וידאו

פיזיותרפיסטית פרטית

פיזיותרפיסטית – בשונה מהעבר

אם בעבר מקצועות מסוג אלו לא היו חלק מה”תפריט” של המין הנשי, כיום בעולם המודרני, ישנן נשים רבות העוסקות בתחום הפיזיותרפיה בדומה להתערבבות וההשתתפות בשאר התחומים השונים.

ישנן נשים רבות שאינן מרגישות בנוח להיפגש מספר פעמים בשבוע לאורך תקופה ולערוך תרגילי פיזיותרפיה שונים הכוללים לעתים נגיעות במקומות הכואבים ומתיחות. מגוון הפיזיותרפיסטיות הולך וגדל משנה לשנה, נשים רבים מצטרפות לחוג לפיזיותרפיסטים באוניברסיטאות ובמכללות השונות על מנת להוות פתרון לאלו המעוניינים בפיזיותרפיסט מהמין הנשי.

במידה והנכם מפקפקים בפיזיותרפיסטים, הנתון הבא ירגיע אתכם, ישנן נשים רבות הנחשבות למובילות בתחום הפיזיותרפיה בארץ ובעולם. תחום הפיזיותרפיה אינו מצריך כוח פיזי רב שנשים אינן יכולות לעמוד בו או חסינות כלשהי הבולטת במיוחד אצל גברים. ישנם גברים רבים שאינם מרגישים בנוח בקרב פיזיותרפיסט מהמין הגברי בשל הנגיעות והלחיצות בגופם, המתיחות השונות ועוד.

הקשר הנפשי בפיזיותרפיה

כפי שהזכרנו, לרוב טיפולי הפיזיותרפיה נערכים מספר חודשים ובמקרים חמורים ביותר עשויים להימשך במשך שנים רבות ולהיכנס לשגרת החיים של האדם על מנת לטפל בגופו בין אם מדובר בפציעה או ליקוי מולד (כמו עקמת ועוד…).

מחקרים מציגים שהתהליך הנפשי שאדם עובר (במיוחד בזמן פציעה בה המצב הנפשי שלו ירוד) משפיעים מאד על תהליך הריפוי של האדם בין אם מדובר במחלה (כמו דלקות שונות הדורשות לעתים טיפולי פיזיותרפיה שונים) או פציעות (פריצות דיסק, בלט ועוד…). סף הכאב מושפע גם הוא מהמצב הנפשי. אנו ממליצים לכם למצוא פיזיותרפיסט/ית שתתחברו אליו או אליה על מנת ליצור לעצמכם חוויה נעימה לאורך הטיפול והכי חשוב – להרגיש בנוח לאורך כל התהליך הטיפול בו המצב הנפשי שלכם עלול להיות רעוע.

איך מתחברים? אין נוסחה מסוימת לכך, כל שאנו ממליצים לכם הוא לנסות מספר פיזיותרפיסטים עד להרגשת החיבור (חשוב לתת זמן לפיזיותרפיסט על מנת להתחבר עמו). הכי חשוב, שבזמן הטיפול ולאורך כל הדרך תרגישו בנוח להציג תלונות בפני המטפל הפיזיותרפיסט, להתלונן במידה וצריך ולערוך את התרגילים השונים לצידו. במידה ואין חיבור, אנו ממליצים לחשוב על החלפת הטיפול.

אחוז הנשים שהודיעו על החיבור והקשר האישי שלהם עם הפיזיותרפיסטיות שלהן הוא גבוהה במיוחד. נשים, בעלות נושאי שיחה רבים וחוויות משותפות עתידות להעביר את תהליך הטיפול אצל הפיזיותרפיסטית בנוחות ולעתים גם בהנאה. יש לזכור, נשים רבות פונות לפיזיותרפיה בשל הלידות וכאבי הגב הבאים בעקבות הלידות הללו, אישה שעברה את התהליך וחשה את הכאבים תזדהה עם הלקוחה. (“אין חכם כבעל ניסיון”).

הכנו עבורכם אתר בעל מידע רב אודות פיזיותרפיסטים ופיזיותרפיסטיות שונות ועם מידע רב על תרגילים שונים, הצעות, חוויות והמלצות בכל הקשור בנושא. לפניכם רשימה של בעלות מקצוע רבות – פיזיותרפיסטיות בכל רחבי הארץ. אנו מקווים כי תמצאו את הפיזיותרפיסטית המתאימה עבורכם ומאחלים לכם החלמה מהירה.

כתיבת תגובה