פיזיותרפיה פרטית עד הבית

פיזיותרפיסט פרטי

ב-קליק

הזמן את הפיזיותרפיסט שלך. פיזיותרפיסט בקליק מציע מגוון פיזיותרפיסטים מקצועיים ומוסמכים הנמצאים ממש ליד הבית שלך. 

transparent.png
נגן וידאו

פיזיותרפיה לתינוקות – למה תינוקות צריכים בכלל פיזיותרפיה?

כאשר אנחנו הופכים להורים אנחנו מבטיחים לעצמנו שנעשה הכול עבור התינוקות היקרים והיפים שלנו. תינוקות הם בסופו של דבר חסרי אונים והם תלויים כל כולם בנו ובטיפול המסור שאנחנו מעניקים להם. לפעמים קורה שהמזל לא משחק לטובתנו ולתינוק שלנו יש מגבלה אשר לא מאפשרת לא לנוע בחופשיות. כאשר ההתפתחות של התינוק שלנו מעוכבת וקשה לו ללכת, לזחול או להתגלגל אנחנו חייבים לקחת אותו לטיפול פיזיותרפיה לתינוקות. פיזיותרפיה לתינוקות נועדה לאפשר לתינוקות בעלי עיכוב התפתחותי להשלים את הפער שלהם. פיזיותרפיה לתינוקות יכולה לסייע גם לתינוקות אשר שברו בתאונה את הרגליים שלהם או את הידיים.

פיזיותרפיה לתינוקות – איך פיזיותרפיה יכולה לעזור לתינוקות?

פיזיותרפיה לתינוקות יכולה לעזור לתינוקות שלנו להתפתח לפי הנורמה המצופה מבני גילם. אם למשל לתינוק שלנו יש בעיה לזחול טיפולי פיזיותרפיה לתינוקות יוכלו לעזור לו לזחול. אולי ייקח לו יותר זמן עד שהוא יתחיל לזחול אבל בסופו של דבר יש סיכוי סביר מאוד שהוא אכן יזחל ולאחר מכן גם ילך. פיזיותרפיה לתינוקות היא הכרחית לכל תינוק שיש לו קושי ללכת, לעמוד, לזחול, לשבת, להתגלגל ועוד… . פיזיותרפיה זו יכולה לסייע למומים מולדים, מומים שנגרמו כתוצאה ממחלות וגם למחלות גנטיות.

פיזיותרפיה לתינוקות – פיזיותרפיה לתינוקות בעלי קשיים מוטוריים

פיזיותרפיה לתינוקות נועדה בראש ובראשונה לסייע לתינוקות שיש להם קשיים מוטוריים. קשיים מוטוריים יכול לכלול פעמים רבות קושי ללכת או קושי לשבת למשל. אם אנחנו מזהים שלתינוק שלנו יש קושי מוטורי אנחנו חייבים קודם כל לקחת אותו לרופא ילדים התפתחותי שיאבחן מה מקור הבעיה. פעמים רבות לאחר זיהוי הבעיה של התינוק שלנו חלק חשוב מהטיפול בה יהיה טיפולי פיזיותרפיה לתינוקות. טיפולים אלו מיוחדים מאוד ומותאמים במיוחד לרגישות הפיזית של התינוקות ולכך שהם למעשה לא מדברים. טיפולי פיזיותרפיה לתינוקות ניתנים בדרך כלל בשילוב ובשיתוף ההורים (או המטפל העיקרי של התינוק כמו סבתא או סבא). במהלך הטיפול ההורים מקבלים תרגילים אותם הם צריכים לבצע עם התינוקות בבית.

פיזיותרפיה לתינוקות – למה חשוב להשקיע בפיזיותרפיה כבר אצל תינוקות?

למה חשוב כל כך להשקיע בפיזיותרפיה של הילדים שלנו כבר שהם בגיל ינקות? כאשר לילדים שלנו יש מגבלה פיזית או מום כלשהוא הסיכוי שהוא יחלוף או יצומצם גדול יותר כאשר הם בגיל ינקות. תינוקות הם בעלי פוטנציאל גדול בגלל שהגוף שלהם נמצא בתהליכי גדילה. פיזיותרפיה לתינוקות יכולה לאפשר לכל תינוק לממש את הפוטנציאל שלו. טיפולי פיזיותרפיה לתינוקות יכולות לאפשר לילד שלנו להתפתח בצורה תקינה יותר ומטיבה. טיפולים אלו יעזרו לגוף של התינוק שלנו להתגבר על הקשיים שלו ולעקוף אותם. הגוף שלנו פועל פעמים רבות מתוך הרגל והקניית הרגלים נכונים כבר בגיל ינקות היא דבר חשוב מאוד.
לסיכום, פיזיותרפיה לתינוקות יכולה לאפשר לתינוק שלנו ליהנות מרווחה רבה יותר בהמשך החיים שלו. פיזיותרפיה זו יכולה לשפר את איכות החיים של התינוק שלנו גם בהווה וגם בעתיד הרחוק של בגרותו. השקעה בטיפולי פיזיותרפיה תאפשר לתינוק שלנו לנהל את עצמו בצורה נוחה מבחינה פיזית והיא תקנה לו מיומנויות חשובות לחיים.

כתיבת תגובה