פיזיותרפיה פרטית עד הבית

פיזיותרפיסט פרטי

ב-קליק

הזמן את הפיזיותרפיסט שלך. פיזיותרפיסט בקליק מציע מגוון פיזיותרפיסטים מקצועיים ומוסמכים הנמצאים ממש ליד הבית שלך. 

transparent.png
נגן וידאו

פיזיותרפיה לילדים – למה ילדים צריכים פיזיותרפיה?

ילדים זה שמחה. כאשר נולד לנו ילד אנחנו מרגישים שהוא מושלם והכי טוב שיכול להיות. למרבה הצער ילדים לפעמים נולדים עם בעיה פיזיולוגית אשר מצריכה טיפולים מיוחדים. ילדים אשר מתקשים להניע את הגפיים התחתונות והעליונות בגלל בעיה גנטית או בעיה מולדת זקוקים לפיזיותרפיה מותאמת אישית. פיזיותרפיה לילדים יכולה לאפשר לכל ילד לרוץ ולשחק. פיזיותרפיה לילדים שונה מפיזיותרפיה למבוגרים כי גוף הילד עדיין צומח ויש מקום לשינוי פיזי משמעותי בעצמות וברקמת השריר. פיזיותרפיה לילדים יכולה לשפר את המוטוריקה של הילדים שלנו ולאפשר להם לחיות חיים מלאים יותר ועשירים יותר בחוויות.

פיזיותרפיה לילדים – פיזיותרפיה לילדים חולי סרטן

ילדים חולי סרטן זקוקים פעמים רבות לפיזיותרפיה. פיזיותרפיה לילדים יכולה לסייע לילדים חולי סרטן להתמודד עם תוצאות ניתוחים שהם עברו בשביל הסרת גידול מהגוף שלהם. כאשר לילד שלנו יש סרטן יכולים להיות גידולים ברגליים או בידיים הסרת הגידול יכולה לפגוע בין השאר ברקמת השריר באיבר זה. פיזיותרפיה לילדים תסייע לילדים שלנו להתמודד עם תוצאות המחלה ולהתגבר עליהם. פיזיותרפיה לילדים יכולה לאפשר גם לילדים חולי סרטן לשוב וללכת ולשחק בכדור עם חבריהם לכיתה. אחד הדברים החשובים ביותר בכל טיפול פיזיותרפיה הוא התמדה והסבלנות של המטופל ומשפחתו, רק לאחר זמן טיפול ממושך נוכל לראות תוצאות משמעותיות בשטח.

פיזיותרפיה לילדים – פיזיותרפיה לילדים חולי ריאות

פיזיותרפיה לילדים מתאימה מאוד ונחוצה מאוד גם לילדים אשר סובלים ממחלת ריאות ומשיתוק מוחין. מחלות ריאות מסוימות וגם מחלת שיתוק המוחין פוגעות בניידות של הילדים שלנו. פיזיותרפיה לילדים יכולה לאפשר לכל ילד לשפר את המיומנות המוטוריות שלו. באמצעות פיזיותרפיה לילדים ילדים חולי ריאות יכולים לנשום ביתר קלות וילדים שיש להם שיתוק מוחין יכולים לתפקד בצורה טובה יותר. ככל שנתחיל לטפל במחלה של הילדים שלנו בגיל צעיר יותר בעזרת טיפולי פיזיותרפיה כך נוכל להבטיח שאיכות החיים שלהם וההתפתחות הפיזית שלהם (ומכאן גם ההתפתחות הנפשית והקוגניטיבית) יתרחשו בצורה טובה יותר ואיכותית יותר, עם פחות קושי ופחות כאב.

פיזיותרפיה לילדים – פיזיותרפיה לילדים שסבלו משברים

פיזיותרפיה לילדים היא גם הכרחית מאוד בשביל ילדים ששברו איבר כל שהוא בגופם. ילדים רבים תוך כדי משחק במגרש שעשועים או תוך כדי משחק כדורגל נפצעים ושוברים את היד או את הרגל שלהם. פיזיותרפיה לילדים תוכל לאפשר להם לחזק את השרירים לאחר שהם יחלימו מהפציעה. גם ילדים או בני נוער אשר נפצעו ונקעו את הקרסול יכולים להרוויח הרבה מאוד מטיפולי פיזיותרפיה לילדים.

ניתן לומר שפיזיותרפיה לילדים נחוצה לכל ילד שיש לו בעיות עם השרירים שלו. גם אם הילד שלנו סובל מכאבים עזים בגב או מחולשה כרונית בגוף יכול מאוד להיות שפיזיותרפיה תסייע לו. רופא הילדים או רופא המשפחה או האורתופד יוכלו להמליץ לנו על דרך הטיפול הטובה ביותר בקושי של הילד שלנו. לא מומלץ ללכת לטיפולי פיזיותרפיה בלי המלצה ואבחון מקדים של רופא מומחה. ביחד הרופא והפיזיותרפיסט יוכלו להעניק לילדים שלנו את הטיפול הטוב ביותר שהם זקוקים לו. כל טיפול פיזיותרפיה מותאם אישית לכל ילד ולבעיה ממנה הוא (או היא) סובלים.

כתיבת תגובה