פיזיותרפיה פרטית עד הבית

פיזיותרפיסט פרטי

ב-קליק

הזמן את הפיזיותרפיסט שלך. פיזיותרפיסט בקליק מציע מגוון פיזיותרפיסטים מקצועיים ומוסמכים הנמצאים ממש ליד הבית שלך. 

transparent.png
נגן וידאו

מהי פיזיותרפיה לברך

אם גיל הזקנה או אפילו פציעה באיזה אימון שעשינו מופיעה בעיה בברך שיש לטפל בה. כאבי ברך ופציעות מטופלים בדר”כ עם פיזיותרפיה לברך, כך שתוך כמה טיפולים של בני שעה נעלמים לאט לאט הכאבים מהם סבלת. לכן חשוב אם אתה יודע שיש לך כאבים בלתי נסבלים ששום דבר לא עוזר להם אתה חייב לעשות פיזיותרפיה לברך. כי רק עם פיזיותרפיה לרגל תוך לאט לאט להיפטר מהכאבים וחזור לפעילות מלאה. לכן ברגע שנתקלים בכאבים כרוניים ששום דבר לא עוזר להם חייבים להתחיל בטיפולי פיזיותרפיה כמה שיותר מהר. עם טיפולי פיזיותרפיה לברך תוכל לחזור תוך זמן קצר לפעילות מלאה, העיסוי לברך שנעשה בטיפולי פיזיותרפיה לברך גורמים לברך להתרגל לעבוד ללא כאבים. כך שאם הרופא הציע לך לעשות ניתוח לבעיית הברך שלך , לא עוד. עם פיזיותרפיה לברך תקבל ברך חדשה.

לשם מה עושים פיזיותרפיה לברך

פיזיותרפיה לברך נועדה למנוע ניתוחי ברך ולהקל על המטופל הסובל.עם טיפול שמתבצע פעם עד פעמיים בשבוע ישירות למקוד הבעיה שהיא הברך שלך, תוכל תוך תקופה מסוימת לחזור לשגרה ללא כל כאב וללא כל מאמץ. כולנו יודעים שניתוח להחלפת ברך הוא ניתוח די קשה אשר דורש זמן החלמה ולא נחוץ לעיתים, עם פיזיותרפיה ישירות לכאב הברך , תוכל לחסוך זמן יקר וכסף מיותר. כך שאתה מקבל פתרון לטווח הרחוק ללא צורך בכאב מיותר שאתה עובר במהלך ניתוח ברך. לכן חשוב לברר על טיפולי פיזיותרפיה לפני שמחליטים על ניתוח ברך . כי רק טיפולי פיזיותרפיה יטפלו בבעיה שלך ואף יפתרו אותה על מנת שלא תחזור שוב, והכי חשוב שלא תצטרכו לסבול ניתוח שלא פותר את הבעיה ואחרי כמה זמן מאלץ אתכם להתמודד שוב עם הכאבים . לכן אל תהיו פזיזים , עשו טיפולי פיזיותרפיה ותראו את ההבדל.

הטיפול בכאב בברך עם פיזיותרפיה

על מנת לטפל בכאבי הברך שלך, אתה חיי ב לנסות טיפולי פיזיותרפיה. עם טיפולי פיזיותרפיה אתה מטפל ישירות במקום הכאב שלך. כך שטיפולים אלה מתמקדים בכמה מקומות: ראשית הם מגבירים את טווח התנועה שלך , כל מקרה אשר טווח התנועה לא תקין יש להחזירו לתקינות כמה שיותר מהר. לכן עם תרגילים שחוזרים עליהם שוב ושוב תוכל לשחרר לאט את הברך שלך. מעבר לכך חשוב לחזק את השרירים כי ברגע שהיציבות של מפרק נפגעת, אז ישנה בעיה להזיז שרירים אלו לכן חשוב לחזקם עד כמה שאפשר. ובנוסף לכך, ככל שנעשה יותר אימון על הברך הפגועה כך הברך תשחרר עם הזמן ותחלים. כי הברך כמו כל איבר אחר בגופנו צריך לחזק את האזור הפגוע ולהתרגל למצב על מנת לא לחזור לקדמותו. והדרך היחידה לעשות זאת היא רק דרך פיזיותרפיה.

כתיבת תגובה